Yeni Talisca’yı, Alex önerdi! Beşiktaş’a...

Yeni Talisca'yı, Alex önerdi! Beşiktaş'a...

Eski Fenerbahçeli yıldız, yeni bir Talisca arayışında olan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a bu konuda yardımcı olacığını söyledi ve bir isim verdi.

12 Ekim 2017 - 09:50

Fenerbahçe taraftarının sevgilisi olan Alex de Souza, Beşiktaş için çalışıyor... Sarı lacivertlilerin eski kaptanı, transferde Beşiktaş'a geleceğin yıldız adaylarından biri olarak gösterilen oyuncunun transferi için devreye girdi... 

İşte, Beşiktaş, Fikret Orman ve Alex de Souza üçgeninde yaşananlar...

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Yeni Talisca'lar bulmak" için bir süre önce Brezilya'ya çıkarma yapmıştı. Başkan bu seyahatinde Fenerbahçe efsanesi Alex'le de görüşmüş ve "Gözüne çarpan genç bir yetenek var mı?" diye sormuştu.

Alex'ten Juninho önerisi

Alex ise birkaç genç oyuncunun adını Fikret Orman'la paylaşıp, "Bu isimleri bir araştırın, yeni yeni parlıyorlar. Herkesin gözü onların üzerinde. İleride adlarından çok söz ettirebilir. Sizin de işinize hem sahada hem de maddi olarak çok yarar. Araştırmanızı ve bu konuda nabız yoklamanızı tavsiye ediyorum" dedi.

Alex'in verdiği isimler arasında Başkan Fikret Orman'ı en çok etkileyense Recife'de bu yıl A takıma yükselen 1999 doğumlu Juninho olduğu öğrenildi. Alex'in verdiği isimleri Wyscout üzerinden izleyen Orman genç oyuncunun araştırılmasını istedi. Beşiktaş'ın bu oyuncuyla ilgili harekete geçmesi ve transferi için her yolu denemesi bekleniyor.

(Fotomaç)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..